BEZVA MÁMA 19

Hledáme obyčejnou Bezva mámu z Třince s neobyčejným příběhem. Třeba je to ta Vaše nebo ji máte ve svém okolí, stačí se rozhlédnout.

Není třeba zrovna manažerka, ředitelka nebo politička, žije svůj obyčejný život, vychovává nebo vychovala děti a možná měla obyčejné zaměstnání. A Právě takové třinecké MÁMY chceme ocenit a věnovat jim jeden krásný večer. Více v informačním letáčku a na stránkách MO KDU ČSL Třinec.

 

10.4.

Zasedání komise.

 

Být mámou je nejkrásnější role a profese na světě. Proto MO KDU ČSL Třinec chce maminkám, které byly od 1. března do 10. dubna

nominovány svými dětmi, manžely, sousedy či kamarády, věnovat jeden večer. Těšíme se na vás, zasloužíte si poděkování a ocenění.

 

 

Pozvánka

na slavnostní večer vyhlášení prvního ročníku BEZVA MÁMA v sobotu 11.5. od 17 - 20 hod v salónku Hotelu Vitality Vendryně.

 

Druhá květnová neděle patří tradičně svátku maminek. MO KDU ČSL Třinec letos uspořádala 1. ročník akce Bezva máma a protože chceme ocenit mateřství a úlohu ženy - matky, pořádáme pro všechny nominované maminky 11. května společenský večer. Chceme jim poděkovat nejen za jejich mnohdy neprospané noci, hromady vypraného prádla, stovky uvařených obědů a vytvoření útulného domova, ale také za všechna objetí, pohlazení a milá slova, která pro ně byla samozřejmostí. Přátelé, nezapomeňte poděkovat také té Vaší mamince, pokud ji ještě máte a pokud už není mezi námi, jako ta moje, tak aspoň na dálku: DÍKY, MAMI, ZA VŠECHNO.

 

 

 

Fotogalerie: